Akce Tip
Kód: 2038

Moderní Taneční Kostým - Sublimační Tisk a Dekorace vel.S 02

Neohodnoceno
1 050 Kč / ks

Tento exkluzivní moderní taneční kostým z naší kategorie "Výprodej z Focení" Pouze ve velikosti S. je skvostem pro každou mažoretku, která hledá něco výjimečného a jedinečného. Vyrobený použitím inovativní technologie sublimačního tisku, tento kostým se vyznačuje živými a trvalými barvami, které zůstanou stejně syté i po mnoha vystoupeních.

Kostým je bohatě zdobený nažehlovacími kameny a termofolií, které mu dodávají luxusní a profesionální vzhled. Tyto prvky nejen zvýrazňují design, ale také přidávají extra třpyt a eleganci, ideální pro zářivá vystoupení na pódiu.

Navržen s ohledem na pohodlí a funkčnost, tento kostým je ideální pro intenzivní taneční vystoupení. Velikost S zaručuje perfektní padnutí pro tanečnice s menší postavou, přičemž se zaměřuje na flexibilitu a svobodu pohybu během vystoupení.

Pro ty, kteří hledají ještě více individuality, nabízíme možnost kostým dále dozdobit za příplatek.

Upozorňujeme, že tento kostým je dostupný pouze v jediném exempláři ve velikosti S, což z něj činí exkluzivní kousek pro vaši taneční sbírku. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost vlastnit tento nádherný kostým, který kombinuje moderní design, luxusní dekorace a vynikající funkčnost!