Nová kolekce 2015 -už nyní na těchto stránkách součástí této kolekce jsou dvě nové rubriky. Prohlédněte si kostýmy na  "KRASOBRUSLENÍ " a " LATINSKO AMERICKÉ TANCE ".

 

 

ČASTÝ DOTAZ: každý zákazník si může dodat vlastní originální návrh kostýmů,který zpracujeme,  a ten zůstane jen jemu a nikdy nebude použit jinému zákazníkovi.

Vypracujeme sami,případně poradíme s vlastním originálním návrhem kostýmů i zdobení dle vašeho zadání, tématu skladby ,nebo příběhu vystoupení.

Zákazník si může dodat, případně požádat o vlastní styl zdobení tištěnými aplikacemi.

Zákazník si může zkombinovat více prvků z našich modelů napříč kategoriemi a vytvořit si tak vlastní originál kostýmů.


 

NOVINKA : Prodej látek 

jako výrobci máme velké možnosti velmi kvalitních materiálů.

Z velké části si dovážíme materiály sami a to z celé evropy. Proto můžeme nově zákazníkům nabídnout prodej materiálů za velmi lákáve ceny.

 

Prodej kozaček a hůlek : V rámci zvyšování standardu služeb na našich stránkách jsme také zařadili do prodeje boty a mažoretkové hůlky. 

 

 

Hledáte levný,originální kostým pro mažoretky, cheerleaders , disco dance či pom-pom?

 

V našem  internetovém obchodě nabízíme širokou škálu šatů pro mažoretky,uniformy pro cheerleaders,kostýmy pro disco dance ,soutěžní aerobic , twirling pom-pom.

 

Tyto stránky vám mohou posloužit jako inspirace i jako obchodní dům.

Rádi vám zhotovíme kostým na jakékoli odvětví sportu i dle vašeho VLASTNÍHO NÁVRHU , anebo si můžete snadno vybrat ze široké nabídky již hotových modelů.