Nový katalog

Nový katalog

 KATALOG  2017 : připravili jsme pro vás nový katalog pro sezonu 2017. A jako každý rok jsme pro vás připravili spoustu novinek ze sublimačního tisku.

 

Nová kolekce 2016 -už nyní na těchto stránkách součástí této kolekce jsou dvě nové rubriky. Prohlédněte si kostýmy na  "KRASOBRUSLENÍ " a " LATINSKO AMERICKÉ TANCE ".

Nově v této sezoně se specializujeme na tvorbu KLUBOVÝCH TEPLÁKOVÝCH SOUPRAV ze sublimačního tisku i klasické. Garanrujeme originální design vašich klubových souprav , možnost vložení loga sponzorů, jmen dětí, trenérů...atd.

 

Vážení zákazníci: jelikož již několik let jsme jednička na ČeskoSlovenském trhu , již po několikáté řešíme problém s termínem dodání zakázek.Bohužel v předešlých sezónach  se nám stalo , že jsme nějakou zakázku nestihli , nebo přehlédli.Proto, jsme letos navýšili výrobu o 100% a budeme se snažit aby se nám toto již nestalo. Ale i přesto bychom vás rádi požádali o včasnou telefonickou kontrolu vašich objednávek.

Případně pokud časově můžete, směřujte objednávky na termín od 1.7. do 31.8. V tomto termínu vám navíc můžeme nabídnout 15% slevu na jakoukoli objednávku.

 

 

ČASTÝ DOTAZ: každý zákazník si může dodat vlastní originální návrh kostýmů,který zpracujeme,  a ten zůstane jen jemu a nikdy nebude použit jinému zákazníkovi.

Vypracujeme sami,případně poradíme s vlastním originálním návrhem kostýmů i zdobení dle vašeho zadání, tématu skladby ,nebo příběhu vystoupení.

Zákazník si může dodat, případně požádat o vlastní styl zdobení tištěnými aplikacemi.

Zákazník si může zkombinovat více prvků z našich modelů napříč kategoriemi a vytvořit si tak vlastní originál kostýmů.


 

NOVINKA : Prodej látek 

jako výrobci máme velké možnosti velmi kvalitních materiálů.

Z velké části si dovážíme materiály sami a to z celé evropy. Proto můžeme nově zákazníkům nabídnout prodej materiálů za velmi lákáve ceny.

 

Prodej kozaček a hůlek : V rámci zvyšování standardu služeb na našich stránkách jsme také zařadili do prodeje boty a mažoretkové hůlky. 

 

 

Hledáte levný,originální kostým pro mažoretky, cheerleaders , disco dance či pom-pom?

 

V našem  internetovém obchodě nabízíme širokou škálu šatů pro mažoretky,uniformy pro cheerleaders,kostýmy pro disco dance ,soutěžní aerobic , twirling pom-pom.

 

Tyto stránky vám mohou posloužit jako inspirace i jako obchodní dům.

Rádi vám zhotovíme kostým na jakékoli odvětví sportu i dle vašeho VLASTNÍHO NÁVRHU , anebo si můžete snadno vybrat ze široké nabídky již hotových modelů.